O ścianie

Ściana Wspinaczkowa w Nowym Sączu znajduje się w hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej 34. To nowoczesny obiekt sportowy spełniający w pełni standardy europejskie – ściana wspinaczkowa w Nowym Sączu pozwala na rozgrywanie zawodów rangi pucharu i mistrzostw świata.

Zapraszamy wszystkich aktywnych, rządnych nowych wrażeń ludzi do korzystania z naszej rekreacyjno-sportowej oferty. Dysponujemy czternastometrową ścianą wspinaczkową o powierzchni 500m2, ponad 100 drogami wspinaczkowymi o pełnym przekroju trudności – na naszej ścianie wspinają się z powodzeniem małe dzieci jak i znakomici zawodnicy.

Oferujemy również możliwość treningu w odrębnym pomieszczeniu bulderowym gdzie można doskonale szlifować swoją technikę wspinania i siłę.

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia opartego na aktywnym spędzaniu czasu. Proponujemy Ci możliwość aktywnego wypoczynku, zadbania o własną sylwetkę, czy harmonijny rozwój Twojego dziecka w znacznie atrakcyjniejszy sposób aniżeli Poznałeś do tej pory.

Dodatkowe informacje Łukasz Radziechowski, tel.: 502 557 669

Błąd | KLUB WYSOKOGÓRSKI

Błąd

Komunikat o błędzie

Recoverable fatal error: Object of class stdClass could not be converted to string w DatabaseStatementBase->execute() (linia 2171 z /var/www/clients/client14/web38/web/includes/database/database.inc).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.