Dla dzieci i młodzieży

Wspinaczka szczególnie dla dzieci jest idealnym sportem ogólnorozwojowym.  Cechuje ją nieograniczona ilość form i układów ruchowych, Stymuluje właściwy rozwój  we wszystkich zdolnościach motorycznych człowieka (gibkość, koordynację ruchową, wytrzymałość i siłę). Mało tego – poza walorami natury fizycznej – wspinaczka to dla każdego człowieka niezła PRZYGODA. Kształtuje wiele cech wolicjonalnych takich jak determinacja, odwaga, odpowiedzialność za siebie i innych, koleżeństwo, współpraca. Wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe prowadzone są przez instruktorów o państwowych uprawnieniach z wykształceniem pedagogicznym.

Prowadzimy zajęcia wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży w trzech odrębnych grupach.

Grupa SMERFÓW

Dedykowana dzieciom w wieku 4 do 7 lat. Sześćdziesięciominutowe zajęcia dwa razy w tygodniu w małych, czteroosobowa grupach. Tematyka zajęć realizowana w formie zabawowej opartej o umiejętności wspinaczkowe. Dzieci poznają podstawowy sprzęt, w formie zabawy uczą się podstawowych technik i zachowań wspinaczkowych.

Sekcja dziecięco-młodzieżowa

To miejsce dla każdego młodego człowieka powyżej 8 roku życia, który pragnie rozpocząć przygodę ze sportem - a konkretnie ze wspinaniem. Zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut, grupy maksymalnie dziesięcioosobowe. Tematyka zajęć obejmuje wszechstronny rozwój umiejętności wspinaczkowych, elementy treningu rekreacyjnego bądź sportowego w zależności od przynależności do dwóch różnych grup: początkującej i zaawansowanej.

 

Łukasz Radziechowski ( tel.: 502 557 669)

Błąd | KLUB WYSOKOGÓRSKI

Błąd

Komunikat o błędzie

Recoverable fatal error: Object of class stdClass could not be converted to string w DatabaseStatementBase->execute() (linia 2171 z /var/www/clients/client14/web38/web/includes/database/database.inc).
Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.