Ściana wspinaczkowa

Ściana Wspinaczkowa w Nowym Sączu znajduje się w hali widowiskowo-sportowej MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej 34. To nowoczesny obiekt sportowy spełniający w pełni standardy europejskie – ściana wspinaczkowa w Nowym Sączu pozwala na rozgrywanie zawodów rangi pucharu i mistrzostw świata.

Zapraszamy wszystkich aktywnych, żądnych nowych wrażeń ludzi do korzystania z naszej rekreacyjno-sportowej oferty. Dysponujemy czternastometrową ścianą wspinaczkową o powierzchni 500m2, ponad 100 drogami wspinaczkowymi o pełnym przekroju trudności – na naszej ścianie wspinają się z powodzeniem małe dzieci jak i znakomici zawodnicy.

Oferujemy również możliwość treningu w odrębnym pomieszczeniu bulderowym gdzie można doskonale szlifować swoją technikę wspinania i siłę.

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia opartego na aktywnym spędzaniu czasu. Proponujemy Ci możliwość aktywnego wypoczynku, zadbania o własną sylwetkę, czy harmonijny rozwój Twojego dziecka w znacznie atrakcyjniejszy sposób aniżeli Poznałeś do tej pory.

Klub Wysokogórski Nowy Sącz. 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja:
Tworzenie stron www - Cybertree