Sekcje wspinaczkowe dla dorosłych

Na znalezienie nowego hobby nigdy nie jest za późno. Szukasz formy ruchu, która poprawi Twoje samopoczucie i ogólną sprawność fizyczną? Lubisz sport ale nudzi Cię w nim monotonia tych samych ruchów czy serii?

Spróbuj wspinaczki sportowej!

To dyscyplina w której nie zaznasz nudy, a Twoja motoryka cały czas będzie się rozwijać harmonijnie w obszarach siły, wytrzymałości, gibkości, koordynacji ruchowej. Dzięki wspinaniu można zadbać o dobrą sylwetkę, kształtować dokładnie tyle mięśni ile Twój organizm potrzebuje, spalać nadwyżki kalorii a wszystko to tak w sumie mimochodem bo każda droga wspinaczkowa niczym tor przeszkód jest inna i stanowi nowe WYZWANIE.

 

Sekcja dorosłych

Dedykowana Wszystkim początkującym wspinaczom oraz Tym którzy poczuli stagnację w swoim sportowym rozwoju. Zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut, grupy maksymalnie dziesięcioosobowe. Tematyka zajęć obejmuje wszechstronny rozwój umiejętności wspinaczkowych, począwszy od podstawowych operacji sprzętowych, technik wspinaczkowych poprzez  elementy treningu rekreacyjno-sportowego bądź sportowego. Treningi wspinaczkowe są zindywidualizowane – dostosowane do poziomu poszczególnych członków sekcji.

FITCLIMBING

Wspinam się dwadzieścia parę lat, włosy jak nie siwieją to wypadają, można by rzec cudowne lata za mną… ALE sylwetka OK., w bicepsie OK., kaloryfer OK… Cud? Paradoks? Oglądam przez te ponad dwadzieścia lat moich wspinających się znajomych i widzę same zgrabne sylwetki – to musi coś znaczyć. Każda aktywność fizyczna to spalanie kalorii ale mam wrażenie, że paląc je poprzez wspinanie – czyli dźwiganie własnego ciała w przeróżnych układach ruchowych – nabieram dystansu do nadgorliwego uzupełniania kalorii po wysiłku. Powiem wprost – wspinanie daje tyle frajdy (endorfiny) że po treningu nie trzeba pocieszać się kopą żarcia! Nie obiecuję cudów tylko trochę pracy, zapraszam na zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut, grupy maksymalnie dziesięcioosobowe.

Dodatkowe informacje tel.: 539617161

Klub Wysokogórski Nowy Sącz. 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja:
Tworzenie stron www - Cybertree